Meritaţi nişte explicaţii
Am schimbat, după cum bine vedeţi, tot ce înseamnă logo, avatar, favicon, banner 125×125. Acum am un logo reprezentativ, ceva mai mult decât moaca mea desenată lângă nume (apropo, şi fontul de la nume s-a schimbat). Acum am un banner…




