Şi-am râs, şi ne-am distrat, şi ne-am simţit bine
S-a terminat şi petrecerea de un an a blogosferei vrâncene şi a DreamTeam-ului. N-a durat 3 zile şi 3 nopţi, ca orice minune, dar a durat destul încât să facă din această întâlnire una de neuitat. Ne-am strâns în număr…
