
Creşte Blogosfera Vrancea. Şi mândria mea cu ea
Azi ne-am întâlnit. Ştiţi voi, ieşeala despre care vă ziceam acum câteva zile. Dacă spun că am rămas impresionat, sunt sigur că nu exagerez. Şi spun „impresionat” în sensul plăcut al cuvântului. M-am trezit cu 16 persoane la blogmeet, în…












