Mă uit la Blogosfera Vrancea şi mă simt mândru
Ne-am întâlnit ieri, aşa cum am promis, şi am discutat despre orice. Totodată, am început să punem la punct şi pregătirile pentru întâlnirea noastră de pe 25 februarie, despre care o să vă dau mai multe detalii la momentul potrivit.…












