De azi, pe două roţi

După ce am ascultat cu foarte mare atenţie recomandările lui Ariel şi după ce l-am bătut la cap vreo două zile în legătură cu bicicleta pe care aş putea s-o cumpăr cu un buget nu atât de strălucit, m-am hotărât la ceea ce vedeţi mai jos.

Aşa cum probabil v-aţi dat seama deja, poza mai urâtă este făcută de mine, iar cele mai clare sunt făcute de vânzător.

Ne vedem pe aşa-zisele piste din Bucureşti de-acum în colo! :)

Cristian Florea
Cristian Florea

🥇 Best Tech Influencer @ Romanian Influencer Awards 2024
🎥 Vlogger pasionat de gadgeturi și tehnologii noi
✅ 15+ ani de experiență în mediul digital

Articole: 4159

24 comentarii

  1. Felicitari pentru alegere. Sunt convins ca sub indrumarea lui Ariel ai facut o achizitie foarte buna. Sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi kilometri. Un sfat: nu merge pe piste, mergi pe carosabil, acolo este locul bicicletei.

    • Mulţumesc! Mie îmi place tare mult. Dar, oricum, nu prea mă pricep. Cât despre piste, mi-e milă de bicicletă când văd peste ce hopuri trebuie să treacă, dar mă bag pe carosabil după ce mă obişnuiesc mai bine cu ea.

  2. Şi ca să nu fi dat cei 400 ron degeaba, acum ia-ţi un U-lock. Găseşti şi la 80ron dacă cauţi mai bine.

    Aici doar un link să-ţi faci o idee:

    Da, e obligatoriu să fie u-lock. Altfel se fură rapid de tot.

    • Eu abia acum încep să descopăr cât de mulţi oameni merg pe bicicletă. Când nu prea mă interesa, mi se părea că suntem puţini.

  3. E simpatica! S-o stapanesti sanatos dar ai grija la trafic, peste un prieten de-al meu a dat un taximetrist, si a fugit dupa…

    • Se întâmplă multe prostii în traficul din Bucureşti când vine vorba de biciclişti. O să încerc să fiu foarte atent.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *